Vi hjälper dig gärna!

Vill du veta mer om våra spännande lösningar? Tveka inte att kontakta oss, du hittar din säljkontakt nedan:

Distriktsansvarig säljare norra Sverige
Mikael Nilsson-Välimaa
Tel: 010-4567 261
Email: mikael.nilsson-valimaa@phoniro.com

Distriktsansvarig säljare Jönköpings län
Linda Lundvall
Tel: 010-4567 255
Email: linda.lundvall@phoniro.com

Specialistsäljare
Karin Törnblom
Tel: 010- 4567 268
Email:karin.tornblom@phoniro.com

Upphandlingsansvarig
Gonzalo Ugalde
Tel: 010-4567 269
Email: gonzalo.ugalde@phoniro.com

Distriktsansvarig säljare östra Sverige
Sven Bergland
Tel: 0708-286 202
Email: sven.bergland@phoniro.com

Distriktsansvarig säljare södra och västra Sverige
Linda Arousell
Tel: 010-330 15 07
Email: linda.arousell@phoniro.com

Försäljningsansvarig Sverige
Johan Henriksson
Tel: 072-5211166
Email: johan.henriksson@phoniro.com

Distriktsansvarig säljare mellersta Sverige
Stefan Timbäck
Tel: 010-4567 267
Email: stefan.timback@phoniro.com

Specialistsäljare
Hans Almgren
Tel: 010-4567 212
Email: hans.almgren@phoniro.com

Upphandlingsansvarig
Johanna Lethin Jacobson
Tel: 070-297 00 07
Email: johanna.lethin.jacobson@phoniro.com